TNPU120634K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120634K0BZEN00
JLCPCB Part #
C3988514
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS