RN73H2BTTD51R1C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R1C25
JLCPCB Part #
C2557902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS