SG73P2ERTTD1540D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1540D
JLCPCB Part #
C6295494
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS