SG73S1JRTTD3000F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3000F
JLCPCB Part #
C5752658
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS