RN732BTTD4170A05
MFR.Part #
RN732BTTD4170A05
JLCPCB Part #
C3998479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 417Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS