MF1/4CCT52A4700F
MFR.Part #
MF1/4CCT52A4700F
JLCPCB Part #
C202435
Description
250mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS