RN73H2BTTD4753C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4753C50
JLCPCB Part #
C2557882
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS