SG73P1JRTTD3010F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3010F
JLCPCB Part #
C5750944
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS