RK73G2BRTTD7870F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD7870F
JLCPCB Part #
C6649486
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS