SG73P1EWTTP1271D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1271D
JLCPCB Part #
C7310983
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS