RN73H2ETTD2402D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2402D100
JLCPCB Part #
C3932143
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS