RN73H2BTTD3922D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3922D100
JLCPCB Part #
C2546882
Description
250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS