SG73S2ATTD7R32F
MFR.Part #
SG73S2ATTD7R32F
JLCPCB Part #
C4099565
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS