MR12X91R0FTL
MFR.Part #
MR12X91R0FTL
JLCPCB Part #
C5776901
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS