RK73B2ARTTD274J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD274J
JLCPCB Part #
C2596104
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS