RN73H2BTTD3833B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3833B10
JLCPCB Part #
C2573858
Description
250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS