HV732HRTTE6653F
MFR.Part #
HV732HRTTE6653F
JLCPCB Part #
C6638026
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS