RK73H2ATTD2743F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2743F
JLCPCB Part #
C830386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS