RN73H1JTTD2370A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2370A10
JLCPCB Part #
C4044229
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS