RK73G2ARTTD2800F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2800F
JLCPCB Part #
C6181670
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS