RN73H2BTTD3612B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3612B10
JLCPCB Part #
C2574048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS