RN73R2BTTD11R7D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD11R7D100
JLCPCB Part #
C3991595
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS