RN732ATTD1271C25
MFR.Part #
RN732ATTD1271C25
JLCPCB Part #
C4150452
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS