SG73S2ATTD3R3J
MFR.Part #
SG73S2ATTD3R3J
JLCPCB Part #
C3958389
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS