RN732ATTD2370A25
MFR.Part #
RN732ATTD2370A25
JLCPCB Part #
C4159166
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS