RN73H2BTTD2873B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2873B10
JLCPCB Part #
C4072683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS