RN732ATTD6802B25
MFR.Part #
RN732ATTD6802B25
JLCPCB Part #
C186518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 68kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS