SG73P2BRTTD274J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD274J
JLCPCB Part #
C7078759
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS