RN73H2BTTD7590F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7590F25
JLCPCB Part #
C2545196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS