SG73W3ATTE394K
MFR.Part #
SG73W3ATTE394K
JLCPCB Part #
C4265914
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS