RN73H2BTTD2772A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2772A05
JLCPCB Part #
C4019953
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS