RN73H2BTTD2742A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2742A05
JLCPCB Part #
C4241839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS