HV73V2BTTD165G
MFR.Part #
HV73V2BTTD165G
JLCPCB Part #
C4288120
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS