RK73H2HTTE6204F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6204F
JLCPCB Part #
C2580196
Description
-55℃~+155℃ 6.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS