RK73H1JTTD4753F
MFR.Part #
RK73H1JTTD4753F
JLCPCB Part #
C317197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS