RN73H2BTTD2321F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2321F100
JLCPCB Part #
C2541678
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS