VSRP1206S1-R330J
MFR.Part #
VSRP1206S1-R330J
JLCPCB Part #
C4093827
Description
-55℃~+155℃ 1W 330mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS