SR732ATTDR432F
MFR.Part #
SR732ATTDR432F
JLCPCB Part #
C2600306
Description
-55℃~+150℃ 333mW 432mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS