RN731JTTD2771C25
MFR.Part #
RN731JTTD2771C25
JLCPCB Part #
C4276747
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS