CF1/4C222J
MFR.Part #
CF1/4C222J
JLCPCB Part #
C3490955
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS