RN73H2BTTD2100F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2100F50
JLCPCB Part #
C2541319
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS