RN732BTTD8452F25
MFR.Part #
RN732BTTD8452F25
JLCPCB Part #
C4298913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS