RK73G2BTTD3403F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3403F
JLCPCB Part #
C6182433
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS