RN73H2BTTD2400F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2400F50
JLCPCB Part #
C2542141
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS