RN73H2BTTD1673F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1673F25
JLCPCB Part #
C2543008
Description
167kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS