RN73H1JTTD1170C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1170C25
JLCPCB Part #
C4290347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 117Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS