TNPW12068K56BETY
MFR.Part #
TNPW12068K56BETY
JLCPCB Part #
C4116065
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount