RK73G2BTTD3901F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3901F
JLCPCB Part #
C6270317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS