SG73P2ETTD4641F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4641F
JLCPCB Part #
C4037531
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS