RN73H2BTTD1501B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1501B10
JLCPCB Part #
C4067948
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS